28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Drejtori i fushatës së PD: Vazhdimi do sjellë surpriza të pakëndshme për kundërshtarët

spot_img

Nga selia blu, drejtori i fushatës së Partisë Demokratike Alfred Rushaj deklaroi se orët në vazhdim do të sjellin surpriza të pakëndshme për kundërshtarët politikë.

Ai u bëri thirrje komisionerëve të mos tjetërsojnë vullnetin e qytetarëve shqiptarë për ndryshim.

“Siç ju kem thënë Numërimi i çdo vote do konfirmojë vullnetin e shqiptarëve për ndryshim.  Sot Pamë sot si dy vende deputetesh u rikuperuar. Vazhdimi i numërimit do të ketë të tjera surpriza të pakëndshme për kundërshtarët tanë.

I bëj thirrje çdo komisioneri, mos tjetërsoni vullnetin e qytetarëve shqiptarë për ndryshim. Qytetarët kanë votuar ndryshimin dhe ne ju sjellim ndryshimin”, u shpreh Rushaj.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat