fbpx

Dua Lipa çmend rrjetin, publikon foton që të gjithë po thonë se është shtatzënë

dua-lipa-anwar-hadid-nails-lede.jpg

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Dua Lipa është duke shijuar disa ditë pushime me të dashurin e saj Anwar Hadid.

Dyshja ka zgjedhur të pushojë në Meksikë.

Së fundmi fansave ju ka tërhequr vëmendjen një postim i Dua Lipës, që i ka bërë të gjithë të aludojnë se ajo është shtatzënë për herë të parë.

Dua  ka postuar në Instagram dy foto të saj veshur me një fustan jeshil. Këto imazhe ajo i ka shoqëruar me figurën e biberoni me qumësht, një arushi dhe një fëmije si engjëll.

Menjëherë pas kësaj, fansat kanë nisur të dyshojnë se ajo është shtatzënë dhe në këtë mënyrë po përpiqet të japë disa shenja në publik.

Dua shared baby related emojis with her holidays snaps

Oh zot një bebe”, ka komentuar dikush. Ndërsa një tjetër ka komentuar, “Ajo është shtatzënë” dhe një ndjekës ja ka pasuar: “Të njëjtën gjë po mendoja dhe unë”.

Mirëpo pas këtyre komenteve Dua duket se është penduar dhe i ka fshirë menjëherë të gjitha figurat duke e lënë foton e saj pa asnjë përshkrim.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303