fbpx

Dua Lipa flet rreth “shtatzanisë”

GettyImages-1202011503.jpg

Dua Lipa ka qenë në qendër të lajmeve në media pasi fotoja e saj e fundit i shtoi të gjithëve dyshimet se ajo është shtatzënë.

Dua  ka postuar në Instagram dy foto të saj veshur me një fustan jeshil. Këto imazhe ajo i ka shoqëruar me figurën e biberoni me qumësht, një arushi dhe një fëmije si engjëll.

Menjëherë pas kësaj, fansat kanë nisur të dyshojnë se ajo është shtatzënë dhe në këtë mënyrë po përpiqet të japë disa shenja në publik.

Por jo duket se asgjë nuk është e vërtetë sipas saj.

Dua i është përgjigjur komenteve të fansave të saj.

Ajo është shtatzënë”, ka shkruar dikush poshtë fotove të Duas. Këngëtarja e ka vënë re këtë koment dhe i është përgjigjur me shaka:

Food baby (Ushqimi zemër)”.

 

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303