fbpx

Dua Lipa habit këtë herë, veshja e saj ‘tmerr’

Dua Lipa jo vetëm një femër e bukur dhe e talentuar, por njihet edhe si një prej fytyrave publike me më së shumti stil.
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ndryshet nga herët  e tjera, kësaj radhe ka habitur të gjithë me veshjen e saj.

E tëra në të bardha, 24 vjeçarja zhgënjeu me veshjen e çuditshme dhe aspak të hijshme.

Për më tepër, Dua u shfaq pa grim dhe me flokë të parregulluara, e që pamja e saj linte shumë për të dëshiruar.

Ndryshe, ‘Don’t Start Now’ mban titullin projekti i saj i radhës, ndërsa në fillim të vitit të ri pritet të publikoj albumin e saj të dytë në karrierë.