fbpx

Dua Lipa ka një lajm të rëndësishëm për adhuruesit

thhfjgj.jpg

Këtij albumi ajo i parapriu me këngën ‘Don’t Start Now’  e cila vetëm pak javë pas publikimit u kthye në hit dhe po kryeson top-listat botërore.

 

Ndërsa, pas kësaj tashmë Dua ka zbuluar data e turneut biletat e të cilit dalin në shitje nesër.

“Biletat e turneut Evropian ‘Future Nostalgia’  dalin në shitje nesër në orën 9am në kohë lokale!!! A jeni gati”, ka shkruar Dua.

Ndryshe, Dua së fundi performoj në Japoni dhe u shpërblye me çmimin artistja e preferuar ndërkombëtare.

 

View this post on Instagram

 

FUTURE NOSTALGIA TOUR TIX FOR EUROPE 2020 ARE OUT TOMORROW 9AM LOCAL TIME!!! R U READY? 💛‼️

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 🔐💛 (@dualipa) on

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303