fbpx

Dua Lipa kryeson në top listat latine

j_balvin_dua_lipa_bad_bunny.jpg

“Un Día” nga Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny dhe Tainy renditet në Nr.1 në sondazhin e “Hot Latin Songs”.

Bashkëpunimi  rrëzoi nga froni një bashkëpunim tjetër nga Black Eyed Peas, Ozuna dhe J.Rey Soul me këngën “Mamacita” që qëndroi në top listë për tre javë rresht.

“Un Día” është debutimi i Dua Lipës në top lista latine ky kryeson në cdo top listë latine në Billboard.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303