33.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Dua Lipa nxjerr fotot e fëmijërisë

spot_img
Dua Lipa ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj në llogarinë e saj në ‘Instagram’. Këngëtarja shqiptare është mjaft e lidhur me familjen e saj dhe shpesh herë tregon për dashurinë që ka ndaj tyre.

Por, në një imazh të postuar nga koha e fëmijërisë ajo ka treguar së po ndjen mungesën e gjyshit të saj të ndjerë.

“Gjyshi im dhe unë, po më mungon” ka shkruar Dua.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat