24.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Dua Lipa sjell trendin e 2019-ës

spot_img

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka korrur suksese të shumta në muzikë, por tanimë po ndiqet edhe si shembull në modë nga vajzat e reja e adoleshente. Dua ishte ndër të para personazhe që bëri prerjen e flokëve te supi, në të njëjtën kohë me Kim Kardashiam, që u shndërrua në trend gjatë vitit 2018.

Tanimë, Dua sjell një tjetër trend për 2019-ën. Flasim pikërisht për ngjyrat neon dhe plot shkëlqim të thonjve.

Nga ngjyra mustardë deri tek ajo në pelte, viti 2019 do të jetë viti më interesant i thonjve tuaj./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat