fbpx

“Dua shumë të të përqafoj”! Dj Dagz ia thotë haptazi Einxhelit, ja si reagon moderatorja

ENXHI.png

Banorët dje mësuan provën e javës për të fituar buxhetin. Ata të ndarë në çifte do të qëndrojnë pranë një zjarri të ndezur jashtë në oborr dhe do të mundohen që të mos ta lënë të fiken deri në spektaklin e së martës.

Një nga çiftet është i krijuar nga Einxhel dhe Arbëri. Kur ata kishin radhën kanë biseduar në lidhje me njëri-tjetrin.

Biseda mes tyre:

Einxhel: Po mua nuk më fole fare. Thashë mos i kanë thënë gjë jashtë. Thashë ok, nuk po i flas

Dj Dagz: E kam menduar këtë pjesë që nuk të kam folur. Po nuk i fola askujt realisht

Einxhel: Po ju fole

Dj Dagz: Kujt? Atyre që kisha pranë

Einxhel: Po edhe unë të pyeta, po thashë ku e di ça të kanë thënë në studio

Dj Dagz: Kam pas shumë arsye me të përqafuar

Einxhel: Nuk është se kam thënë ndonjë gjë

Dj Dagz: Nuk ke thënë ti, ndoshta unë, ndoshta të tjerët. Fytyra jote nuk ishte më e mirë kur dola unë, kishe qajtë. Unë u gëzova që po dal, u gëzova për ty. Nëse do të ishim takuar jashtë, sa vjet do më ishte dashur që të shihja Einxhel Shkirën duke qarë?

Einxhel: Shumë, ose fare nuk do e kishe parë. Ashtu sikur nuk më kanë parë shumë njerëz që kanë vite me mua

Dj Dagz: Unë me plot gojën mund të them Einxhel Shkira ka qarë për mua, çfarë krenarie

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303