fbpx

“Duhet të vaksinohen….”. Vjen kërkesa ndaj ministres Ogerta Manastirliu

manastirliu-1.png

Kryetari i KLP, Gent Ibrahimi i ka nisur së fundmi një kërkesë ministres Ogerta Manastirliu.

Njoftim!

Në emër të KLP-së, kryetari Gent Ibrahimi i dërgoi sot znj. Ogerta Manastirliu, Ministre e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale,  kërkesën për përfshirjen e prokurorëve, anëtarëve të Këshillit, oficerëve të policisë gjyqësore dhe stafin administrativ, në listën prioritare për vaksinim. Në total grupi i sipërpërmëndur konsiston në 928 persona. Në vijim mund të gjeni shkresën zyrtare.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303