fbpx

“Duke nisur nga sot…”. Ministrja Manastirliu jep lajmin e rëndësishëm

Manastirliu-1-1-634x450-1-600x360.png

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë me dije se duke nisur nga sot dhe përgjatë gjithë javës, qendrat e vaksinimit do të jenë të hapura për çdo qytetar mbi 18 vjeç.

Mësohet se qendrat do të jenë të hapura deri në orën 20:00.

MESAZHI I MANASTIRLIUT
🗓 Nis sot java e hapur e vaksinimit masiv për çdo qytetar +18 vjeç 👍🏼
👉🏼 Me kartën e identitetit mund të paraqiteni në qendrën tuaj shëndetësore ose në qendrën më të afërt të vaksinimit, përgjatë gjithë javës, nga mëngjesi deri në 8 të mbrëmjes, për të kryer pa kufizim vaksinën anticovid👍🏼
#RuajShëndetin

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303