fbpx

Duke u skuqur, Alban Ramosaj tregon si qëndron e vërteta e lidhjes me modelen

Këngëtari Alban Ramosaj ka folur publikisht për lajmin e lidhjes me modelen e njohur Niki Deliorgji pas komenteve romantike që shkëmbyen me njëri tjetrin në rrjetin social ‘Instagram’.

Pasditen e djeshme ai ka qenë i ftuar në emisionin “Rudina” dhe teksa u pyet nga moderatorja mbi këtë temë artsiti qeshi dhe u vu shumë në siklet.

Nga ana tjetër Niki i ka ngatërruar akoma dhe më tepër gjërat pasi ka bërë një reagim përmes Instastory, teska publikonte intevistën e Albanit duke shkruar mbi video: Burri më paska fiksim.

E vetëm pak kohë më pas ka publikuar  një këngë duke  kërcyer me këngën  e Albanit “T’kom dasht”. Gjithçka mbetet për t’u parë sesa e vërtetë mund të jetë kjo romacë mes dyshes .

/real-news.tv/