17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Dukesha Meghan Markle piu marijuanë në dasmën e saj

spot_img

Meghan Markle kur ishte 30 vjeç dhe u martua me producentin Trevor Engelson, bëri një festë e cila zgjati 4 ditë.

Festa u organizua me miqtë e çiftit në plazh me lojëra e pije.

Festa e dasmës së parë të Meghanit ishte vërtet e veçantë, pasi çifti iu bëri një dhuratë interesante të ftuarve.

Ata iu dhanë marijuanë dhe madje vetë Meghan u kujdes që ti sillte ato në festën e saj.

Kjo u zbulua nga emailet e njërit prej të ftuarëve ku Meghan donte ti siguronte pakot e marijuanës ashtu siç duhej.

Të gjitha detajet u publikuan në gazetën “The Sun”.

Me siguri Mbretëreshës do t’i bjerë pika, pasi ka marrë vesh thashethemet për dasmën e parë të Meghanit./real-news.tv

Burimi: Daily Mail

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat