fbpx

Durrës, kapet peshkaqeni 400 kg në 100 metra thellësi

Peshkaqeni5.jpg

Një peshkaqen rreth 4 metra i gjatë është kapur në Durrës.

Mësohet se peshkaqeni peshon rreth 400 kg dhe sipas marinarëve, kjo është hera e parë që kapin një peshkaqen kaq të madh.

Ai u kap në 100 metra thellësi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *