35.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Dy aksidente/ Një 23-vjeçare e vdekur dhe një nxënës i plagosur rëndë

spot_img

Vetëm para pak minutash janë njoftuar se kanë ndodhur dy aksidente të ndryshme, një me pasojë vdekjen e një 23-vjeçareje dhe një tjetër me plagosjen rëndë të një nxënësi.

Në Fushë Krujë një vajzë 23-vjeçe ka humbur jetën si pasojë e një përplasje të makinës me një shtyllë në fshatin Larushkë.

Ndërkohë që aksidenti tjetër ka ndodhur në Burrel. Një makinë ka përplasur një nxënës pranë një shkolle në qytet.

Sipas raportimeve të para bëhet fjalë se i plagosuri është fëmija i një oficeri policie. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat