fbpx

“Dy burra në hotel më kanë…”. Vajza shqiptare bën denoncimin, mjeku shokon me atë që zbuloi

perdhunim-600x360.jpg

Një vajzë ka bërë një denoncim në polici së fundmi, ku ka thënë se dy burra e kanë dhunuar në një hotel. Ngjarja ka ndodhur në Prizren.

Por kur ka shkuar te mjeku për të marrë mjekim, ky i fundit ka zbuluar se vajza nuk është dhunuar. Policia ia ka referuar çështjen prokurorisë, për të provuar nëse vajza ka mashtruar, apo është dhunuar nga dy meshkuj në hotel, siç edhe ka pretenduar.

Njoftimi i policisë:

Prizren 21.01.2021 – 18:30. Viktima femër kosovare ka raportuar se në një hotel  është dhunuar nga dy të dyshuar meshkuj. Viktimës i është ofruar ndihmë mjekësore dhe sipas mjekut viktima nuk ka shenja te dhunimit. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303