fbpx

Dy kushërirat vjedhin dajën e tyre, Policia jep detaje nga ngjarja

lici.jpg

Policia e Tiranës ka proceduar penalisht dy të rejat, 23-vjeçaren dhe 16-vjeçaren, kushërira me njëra-tjetrën të cilat kanë vjedhur një shumë parash në banesën e dajës së tyre, shtetasit A. S., 37 vjeç.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 4 proceduan penalisht shtetaset E. D., 23 vjeçe dhe A. M., 16 vjeçe (kushërira), pasi në bashkëpunim me njëra-tjetrën, kanë vjedhur një shumë parash në banesën e dajës së tyre, shtetasit A. S., 37 vjeç

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303