fbpx

Dy persona me COVID në Korçë, bëhet me dije se njëri prej tyre është…

testi-gjaku-koronavirusi.jpg

Dy raste të reja janë shënuar me koronavirus në qytetin e Korçës. Ky lajm u bë i ditur sot nga Ministria e Shëndetësisë.

Mësohet se një prej personave të prekur është pensionist.

Po ashtu bëhet e ditur se të dy personat janë në gjendje të stabilizuar shëndetësore dhe jane te vetekarantinuar në banesat e tyre.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303