fbpx

Dy të rinj në pranga, tentuan të grabisnin një bankomat

1548578593_maska.jpg

Policia e Bulqizës ka vënë në pranga dy të rinj, të cilët kanë tentuar të thyejnë një bankomati të një banke në këtë qytet.

E.A, 31 vjeç dhe F.L. 35 vjeç janë arrestuar pasi dje në mëngjes tentuan të të grabisin paratë në vendin e quajtur ‘Lagjja e re’.

Të arrestuar njihen si persona me precedentë penalë dhe janë dënuar edhe më parë për vjedhje. /Real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303