fbpx

Dy viktima nga koronavirusi te Infektivi, ç’ndodhi në 24 orët e fundit

BC0360B9-3D72-4109-981E-10D4E27749C7.jpeg

Dy viktima janë shënuar nga koronavirusi në vendin tonë. Ata që kanë humbur jetën janë një 70 vjeçar nga Shkodra dhe një 50 vjeçar nga Tirana.

Ky lajm është konfirmuar nga Ministria e Shëndetësisë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303