fbpx

Dy vite pas humbjes së djalit, çifti i famshëm do të bëhen sërish prindër

chrisy.jpg

Chrissy Teigen dhe bashkëshorti i saj, John Legend janë në pritje të një fëmije tjetër gati dy vjet pasi humbën djalin e tyre Jack. Modelja e bëri me dije lajmin përmes një postimi në rrjete sociale, teksa ndau disa fotografi ku tregonte barkun e rrumbullakosur.

Ajo shkroi se shtëpia dhe zemrat e tyre janë mbushur sërish me gëzim pas abortit që pësoi. “Ne kemi një tjetër rrugës”, shkroi modelja, e cila ka dy fëmijë me John.“Vitet e fundit kanë qenë paksa një mjegull emocionesh, por gëzimi ka mbushur sërish shtëpinë dhe zemrat tona”, tha ajo.

“Çdo takim i kam thënë vetes, ‘OK, nëse është i shëndetshëm sot do ta zbuloj lajmin’, por më pas marr frymë e lehtësuar për të dëgjuar një rrahje zemre dhe them se jam ende shumë nervoze,” shkroi ajo. Ata zbuluan se kishin humbur djalin në shtator të vitit 2020.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303