fbpx

Dyshimet/ Plas arma në Kamëz, një person del në rrugë dhe…

Disa të shtëna armësh janë dëgjuar sot në Kamëz. Mendohet se ka disa persona të plagosur.

Bëhet me dije se një person ka dalë në rrugë dhe ka hapur zjarr.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forca të shumta policie.