fbpx

Dyshja e njohur i japin fund lidhjes së tyre

Burime për ‘UsWeekly’ kanë treguar së fundmi se Scott Disick dhe Sofia Richie janë në një periudhë pushimi.

Sofia ka vendosur të largohet nga Scott derisa ai të shërohet plotësisht nga problemet e tij emocionale.

Nuk dihet ende se si do të jetë e ardhmja e dyshes, por momentalisht modelja 21-vjeçare është duke pushuar me mikeshat e saj, teksa Disick vazhdon të kurohet pas problemeve të shumta që ka hasur pas humbjes së babait dhe mamasë së tij.