fbpx

E bujshme, ministri i Ramës është me koronavirus

teste-koronavirus-750x375.jpg

Political map of Balkans - States of Balkan Peninsula. Four shades of green vector illustration.

Një tjetër ministër i Qeverisë është infektuar me koronavirus. Ministri i Mjedisit, Bledi Klosi njofton se sapo është konfirmuar pozitiv.

“Të nderuar miq. Pas testimit për COVID 19, rezultova pozitiv. Me nisjen e trajtimit dhe karantinimit sipas protokolleve, gjej rastin të ritheksoj rëndësinë e respektimit të të gjitha masave të rekomanduara nga ekspertët e shëndetësisë, për parandalimin e përhapjes. Ju uroj të gjithëve shëndet”, shkruan Klosi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303