fbpx

E bujshme/ Talenti kuqezi drejt ekipit gjigant evropian

unnamed.jpg

Një prej talenteve më të mirë të kombëtares shqiptare të futbollit, Gentian Selmani mund të luajë për një gjigant si Fenerbahce sezonin e ardhshëm.

TRT Spor bën me dije se bisedimet kanë nisur.  Fenerbahce thuhet se po bisedon me Menemenspor, klub që zotëron kartonin e portierit dhe duhet të vendosë një çmim për Selmanin. Momentalisht nuk bëhen me dije detaje të tjera, veç nisjes së bisedimeve.

Selmani ka bërë një sezon të mirë në ligën e dytë turke.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303