fbpx

“E bukur si dielli”, Angela Martini “pushton” kopertinat italiane

Modelja e famshme shqiptare, Angela Martini, ka realizuar një set fotografik për revistën italiane “Cleon”, e cila e ka vënë theksin te bukuria e saj.

Ky set është realizuar nga fotografi Eugenio Qose, mik dhe bashkëpunëtor i Angelës prej kohësh.

Kujtojmë se disa kohë më parë, Martini publikoi edhe librin e saj të parë, “Dashuri, shpresë, dritë”, i cili ishte një sukses i vërtetë.

 

2 download angela-martini2 1
<
>