21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

E dashura “sekrete” e Ledri Vulës, paskan qenë të lidhur që në 2017

spot_img

Prej kohësh është përfolur për një lidhje të mundshme të ledri Vulaj me një vajze që deri tani ka qenë sekret për botën e show bizit

Një vajze misterioze ka hapur profilin e saj në Instagram dhe mesa duket ajo është gati të tregoj botës se tashme është e lidhur me reperin Ledri Vulaj

Sara Hoxha quhet vajza e cila nuk është e njohur aspak ne boten e artit por nga vështrimet e para në Instagramin e saj Icon Style ka nxjerre përfundime nga udhëtimet dhe fotot se çifti mund te jenë bashkë që në 2017.

Sara Hoxha është një vajzë që i ka qejf udhëtimet dhe thuajse çdo foto e saj është e publikuar nga destinacione të ndryshme si, Arabia Saudite, Italia, disa edhe të përbashkëta me reperin si për shembull, Mykonos.

Sara ka shkruar inicialin e partnerit të saj, L. në një nga fotot e postuar në Instagram

Komentet dhe fjalët e bukura nuk mungojnë as nga shoqëria e Ledirt, si Kida, Dhurata Dora apo Ariana Fejzullahu, të cilët janë tashmë edhe shoqëria e Sarës. Grupi ka festuar mbrëmë ditëlindjen e Ariana Fejzullahut dhe nuk kanë munguar fotot dhe videot nga argëtimi në një club nate.

Edhe vetë Ledri nuk është treguar aspak i rezervuar me komentet e tij në fotot e Instagramit të Sarës, ku emojit me zemra dhe lule, flasin tashmë për marrëdhënien e tyre romantike.

Por mesa duket lidhja e tyre qenka më e avancuar se kaq pasi e ema e Ledri Vules, Xheraldina  komenton shpesh në fotot e Sares.

Ajo i ben komplimente dhe e pelqen si partneren e djalit te saj.

Nuk e dimë se çfarë kanë për të publikuar dy të rinjtë por këto prova nuk e dimë a mjaftojnë për të treguar se ato janë në një marredhenie apo vetëm shokë?

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat