fbpx

E dhimbshme/ Mban të atit 12 orë mbi supe për t’i bërë vaksinën anti-COVID

Screenshot_1-7-569x450.jpg

Tawi, një 24-vjeçar indigjen ka mbajtur mbi supe gjashtë orë  babanë e tij me aftësi të kufizuara për të bërë vaksinën.

Mes përrenjve, shpateve dhe terrenit të vështirë, ai ka përshkruar në këmbë pyllin tropikal të Amazonës,  për t’i siguruar të atit një vaksinë anti-COVID.

Pamja daton në vitin 2021, kur të dy morën dozën e parë të vaksinës.

 

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303