fbpx

E dhimbshme/ Vdes 67-vjeçari, e shtypi fugoni pasi djali kishte harruar të ngrinte frenat e dorës

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Memaliaj. Mësohet se ka ndërruar jetë 67-vjeçari Bedri Hoxha. I biri i tij kishte harruar të ngrinte frenat e dorës së fugonit, i cili ishte parkuar në një dishezë të thepisur.

Djali i cili tentoi të ndalonte fugonin me dorë ka thyer këmbën dhe ndodhet në spital. Fatkeqësisht i ati i tij nuk ka mbijetuar nga përplasja e fortë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303