28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“E dinë të gjithë ata që…”. Xhelal Mziu akuzon se i kanë vjedhur votat: Ne kapëm një makinë që ndante para

spot_img

Kandidati i PD, Xhelal Mziu ka bërë një reagim së fundmi. Ai ka theksuar se i kanë vjedhur votat.

Në një deklaratë për mediat pak minuta më parë, nga një qendër votimi në Dibër, ka deklaruar se demokratët kanë parë dhe kanë kapur një makinë që ndante para. Gjithashtu ai tha se këto janë rezultate negative.

“E dinë të gjithë, ne kapëm një makinë që ndante para”, tha ai.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat