fbpx

E enjte tragjike, rekord viktimash nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Itali

Screenshot_26-2.png

Në 24 orët e fundit në Itali janë shënuar 993 viktima nga koronavirusi dhe 23225 raste të reja pozitive.

Sipas TgCom 24 ky është numri i më i lartë i viktimave nga Covid-19 në Itali që prej fillimit të pandemisë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303