fbpx

E FUNDIT/ 34 kg kokainë me foton Eskobarit, lirohet nga burgu administratori i kompanisë

lajm-i-fundit-3-3-20.jpg

Ditën e sotme është liruar nga burgu Erjon Peti, i arrestuar në prill për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike.

Ai u arrestua bashkë me Klajdi Xibrakun.

Në kontejnerin e kompanisë u sekuestruan 134 kg kokainë të paketuara dhe të stampuara me profilin e Pablo Eskobarit.

Ka qenë gjygntarja e apelit Durrës Anita Mici e cila ka pranuar kërkesën e avokates së Petit, duke e lenë pa asnjë masë shtërnguese.

Ndërkohë të njëjtën rrugë ligjore pritet të ndjekë edhe Klajdi Xibraku.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303