fbpx

E FUNDIT/ Aksident në Shkodër, përplasen dy makina, kush u plagos?

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-2-1.jpg

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Kryebushat. Raportohet se janë përplasur dy makina dhe për pasojë janë plagosur dy drejtuesit e mjeteve.

Këto të fundit janë dërguar me urgjencë në spital ku aktualisht ndodhen në Spitalin e Shkodrës , ku dhe po marrin mjekim.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303