fbpx

E fundit/ Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit fillon protestën, nisin grumbullimet (Video)

22.png

Nis protesta nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, ku i janë bashkëngjitur qytetarë të thjeshtë dhe opozita gjithashtu. Ata kanë nisur të mblidhen para teatrit, i cili tashmë është kthyer në një gërmadhë inertesh.

Protesta nisi në orën 16:30, ndërsa Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka bërë thirrje për pjesëmarrje.

https://www.facebook.com/realnews.albania/videos/559664084734837/?epa=SEARCH_BOX

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303