fbpx

E FUNDIT/ Atentati ndaj prokurorit, policia aksione blic në Vlorë dhe Lushnje

Ka nisur një tjetër aksion i policisë për të vënë në pranga të dyshuarit si  atentatorë që qëll.uan ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku mbeti i vd.ekur shoferi i tij Andi Maloku si dhe i pla.gosur Landi Muharremi.

Mësohet se policia po zhvillon operacione në Vlorë dhe në Lushnje, ku mendohet se janë fshehur disa nga atentatorët ndaj prokurorit të Durrësit.