fbpx

E fundit/ Familjet shqiptare në kampin e ISIS po iu dorëzohen autoriteteve shqiptare

1555777980_kampiisirianve-780x405.jpg

Familjet shqiptare në kampin e ISIS po iu dorëzohen autoriteteve shqiptare.

Lajmi është bërë me dije nga një gazetar i NBC, i cili ka postuar foton e disa grave dhe tre fëmijëve të cilët do të riatdhesohen në vendin tonë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303