fbpx

E fundit/ Furgoni përplaset me një urban, raportimet e para

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1.jpg

Një furgon është përplasur me një urban të linjës së Tiranës së Re, ku fatmirësisht nuk ka patur të plagosur.

Pas aksidentit të ndodhur mes dy mjeteve ka patur një përplasje të fortë verbale mes drejtuesve të dy automjete dhe është dashur ndërhyrja e policisë për shuarjen e sherrit.

Në videon shihet se si makinat janë përplasur kokë më kokë me njëra-tjetrën.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303