fbpx

E fundit/ I vihet flaka makinës gjatë gjithë natës, zbulohet se kujt i përkiste

Një makinë ka marrë flakë në qytetin e  Vlorës. Raportohet se makina është djegur gjatë natës dhe është në pronësi të Olsi Kafazit.

Thuhet se ky i fundit është një punonjës i Ujësjellësit.