fbpx

E FUNDIT/ “Kërcet arma në Durrës, plagosen babë e bir (detajet)

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në qytetin e Durrësit, në lagjen numër 13, pranë lokal “Pineda”.

Sipas informacioneve paraprake, pas një konflikti për motive banale, janë plagosur babë e bir.

Policia falë reagimit në kohë ka kapur dhe shoqëruar dy autorët e dyshuar.

Vijon…