fbpx

E FUNDIT/ Makinat bëhen copë, 3 të plagosur

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur sot ku janë përplasur dy automjete. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur këtë pasdite në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore.

Raportohet se janë plagosur 3 persona.

Siç shihet nga pamjet, në aksident janë përfshirë mjeti tip “Benz 250” me mjetin e OSHEE-së. Në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie dhe reparti zjarrfikës.