fbpx

E fundit/ Mbërrin një autoambulancë te Infektivi, dyshohet të ketë COVID-19

Një autoambulancë ka mbërritur pak çaste më parë te infektivi. Bëhet me dije se në të ndodhej një pacient i dyshuar me koronavirus.

Deri më tani janë 123 të prekur nga kjo sëmundje, si dhe numërohen 5 viktima.