27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

E fundit/ Plas debati mes komisionerëve të PD dhe PS, ja ç’po ndodh

spot_img

Një debat ka ndodhur pak momente më parë në Finiq nga komisionerët e KZAZ 91. Ato janë konfliktuar për procesin e numërimit të votave.

Ky debat ka ardhur pasi kryetari i PD-së ka kërkuar pushim, ndërsa PS ka kërkuar vazhdim të numërimit. Në këtë KZAZ mbeten për tu numëruar edhe 20 kuti.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat