fbpx

E FUNDIT/ Rëndohet gjendja e naftëtares, nuk flet dot dhe…

fd564fcd-b5f5-4177-a8f3-b0c5e7809994.jpg

Greva e urisë së naftëtarëve vijon ende. Mirëpo, së fundmi njëra prej grave është ndjerë keq.

Bëhet me dije se Silva Fejzaj ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Për pasojë, ajo është dërguar në urgjencën e Spitalit të Ballshit. Raportohet se për shkak të rëndesës, ajo nuk flet dot.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303