28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

E fundit/ Rezultatet e shpallura në njësinë 10 në Tiranë, vjen reagimi i parë nga Partia Demokratike

spot_img

Kandidatja për deputete e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka dhënë një deklaratë sot për mediat ku i është referuar rezultatit përfundimtar të votave në njësinë 10 në Tiranë. Ajo ka falënderuar qytetarët që morën pjesë në zgjedhje si dhe tha se nga rezultatet në njësinë 10, PD është rritur me 30%.

‘Falenderoj qytetarët që morën pjesë në zgjedhje. Rezultatet nga dega 10 në Tiranë është e jashtëzakonshme. PD është rritur me 30%. Unë ftoj të gjithë të vazhdojnë të numërojnë me vendosmëri. Tirana po i prin ndryshimit, i ftoj të gjithë të vazhdojmë të numërojmë, Shqipëria po fiton, Tirana po fiton. Njësia 10 është pasqyrimi më i mirë që duhet të ketë Tirana.’– tha Tabaku.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat