fbpx

E FUNDIT/ Të shtëna me armë në Shkodër, një i plagosur, detajet e para

policia-naten-1.jpg

Vetem pak minuta me pare ne plazhin e Velipojes ka ndodhur nje plagosje me arme zjarri. Nje person eshte qelluar me arme zjarri ne plazh.

Sipas te dhenave te para I plagosuri ka nje marre nje plage ne pjesen e barkut dhe eshte transportuar ne spitalin e Shkodres.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303