fbpx

E fundit/ Vrau ish-dhëndrin sot në një lokal në Tiranë, arrestohet autori

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs-4.jpg

Është vënë në pranga autori i dyshuar për vrasjen e ish-dhëndrit të tij sot në Tiranë dhe plagosjen e avokatit Adriatik Cama. I arrestuari është Mexhit Picari.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303