fbpx

E FUNDIT/ Zjarr i madh në Durrës, një pallat në flakë

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Mbrëmjen e sotme mësohet se mjë pallat është përfshirë nga flakët në Durrës.

Mësohet se forca të shumta të zjarrfikëses kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punohet për shuarjen e flakëve.

Paraprakisht dyshohet se shkak për zjarrin është bërë defekt i një aspiratori në pallat.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303