fbpx

E gjeni dot sa vjeç mbush Armina Mevlani?

Blogerja e famshme shqiptare, Armina Mevlani feston sot ditëlindjen.

Pavarësisht se bukuroshja nuk ka postuar asnje foto për ditëlindjen e saj, fansat nuk kanë harruar ta urojnë.

Armina ka lindur më 6 qershor të vitit 1991 dhe sot mbush 29 vjeç!

Megjithatë ajo duket ende si në fillim të të 20-tave të saj.