fbpx

E izoluar, por Tayna bën ndryshimin në pamje që nuk e prisnim (Foto)

Reperja e njohur nga Kosova, Tayna është padiskutim një ndër më të preferuarat por edhe mjaft e komentuar.

Së fundmi, bukuroshja ka bërë një ndryshim në pamje. Këtë herë pas 21 ditësh qëndrimi në izolim, ajo ka vendosur të presë flokët dhe sërish duket një ylll.

Gjthashtu duhet të themi se ngjyra rozë i shkon jashtë mase.