fbpx

“E kam me vete zërin tënd”, Balla dhe Braçe dedikime rrëqethëse për Aneta Ramën

një mesazhi ka ngushëlluar familjen e kryeministrit Edi Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij, Aneta Rama.

“U prefsh në paqe nëna Neta! Vetëm dashuri dite të falësh deri në ditën e fundit. Ngushëllime familjes Rama për humbjen e nënës së dashur.”, shkruan Balla.

Nga ana tjetër, ka reaguar edhe zëvendëskryeministri, Erion Braçe. Ai shkruan se e ka me vete zërin e Aneta Ramës.

“Të jesh në paqe mike e mirë! E kam me vete zërin tënd, revoltën që na bente bashke; Mirësinë TËNDE! Lamtumirë!”, shkruan Braçe.